• Čeština
  • English
  • Русский
Nabídka bytů
 

O PROJEKTU

 
  Úvod Šipka O projektu  
 

Rezidence Na Santince je nový developerský projekt společnosti P.H.A. akciová společnost, situovaný do atraktivní části Prahy 6 Dejvic v blízkosti nové fakulty architektury ČVUT. Výlučnost projektu je dána nejen velmi ceněnou lokalitou, ale i netradičním půdorysným řešením s prosklenou átriovou halou. Luxusnímu charakteru domu odpovídá i vysoký standard vybavení v podobě vícepodlažních podzemních garáží či exkluzivního materiálového pojetí exteriéru a inteiéru domu.

Ten tvoří 6 nadzemních a 3 podzemní podlaží. V nadzemní části je umístěno celkem 25 bytů se dvěma komerčními jednotkami přístupnými z loubí lemujícího uliční fasády domu. Zcela výjimečnými jsou pak dvě nejvyšší podlaží, kde díky jejich odsazení od fasády vznikly rozsáhlé terasy s unikátním výhledem na historickou část Prahy 6 a Hanspaulku.

Významnou předností tohoto projektu je pak nabídka nadstandardní individualizace celkového výrazu bytů nejen ve smyslu dispozičního uspořádání, ale především v možnosti materiálového provedení interiéru dle představ a přání klienta.

Dokončený projekt byl v pak říjnu 2013 oceněn regionální Cenou architektů a Cenou veřejnosti v soutěži Realitní projekt roku 2013.